ANDRZEJKOWY BAL SŁUŻB MUNDUROWYCH 2019 - Wydarzenia - IPA Lublin

Wydarzenia

ANDRZEJKOWY BAL SŁUŻB MUNDUROWYCH 2019

Data publikacji 04.12.2019

Po raz kolejny służby mundurowe spędziły wspólnie wieczór Andrzejkowy. Gościliśmy jak zwykle w lokalu Cwał w Okunince, który posiada niezapomniany klimat i najlepsze jedzenie. Na balu bawiło się ponad 160 osób z poszczególnych służb oraz nasi przyjaciele z różnych stron kraju. Muzyczne wrażenia zapewniał zaprzyjaźniony DJ Misiek – Piotr Misiura, który nam grał do białego rana. Było pięknie i pysznie a zabawa trwała do białego rana.

Wieczorem 30 listopada 2019 roku tradycyjnie – bo już od 2013 roku spotykaliśmy się na ”  Andrzejkowym Balu Służb Mundurowych” organizowanym przez Region IPA Włodawa oraz związki zawodowe Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej i Służby Więziennej. Gościliśmy ponownie w lokalu Cwał w Okunince. Na balu bawiło się  ponad 160 osób z poszczególnych służb  oraz nasi przyjaciele z różnych stron. Muzyczne wrażenia na wysokim poziomie  i spełniające nawet najbardziej wyszukane wymagania zapewniał zaprzyjaźniony DJ Misiek – Piotr Misiura.  Bardzo dziękujemy!  Było pięknie i pysznie a zabawa trwała do białego rana.

            Dziękujemy Ewelinie i Darkowi oraz przedstawicielom poszczególnych służb za zaangażowanie i już nie możemy się doczekać kolejnej wspólnej imprezy!

 

 

Tekst/Zdjęcia : Przewodnicząca